Цифрові інструменти для студентів та викладачів ФДССО

23 жовтня відбулась презентація цифрових інструментів та можливостей для здобувачів вищої освіти та викладачів факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти.

Розробником та спікером заходу був Антон Сердюченко (здобувач ІІ рівня ВО зі спеціальності «Соціальна робота», член ради молодих вчених ФДССО).

Зазначимо, що діджиталізація сьогодні є головним трендом розвитку освітніх систем майже в усіх країнах світу й охоплює всі рівні — від початкової освіти до магістрів та докторів наук. Наш університет теж перебуває в загальному тренді: оскільки матеріально-технічне забезпечення аудиторій дозволяє користуватися сучасними технологіями та спрощувати деякі організаційно-методичні аспекти роботи як викладачів так і студентів.

У рамках заходу за допомогою сучасної смарт-дошки Антон презентував цифрові можливості (сервіси, платформи та додатки), які можуть урізноманітнити процес навчання та викладання, як наприклад, сервіс для моментального збору відповідей і демонстрації їх на екрані, ресурс для створення цифрових розповідей, історій або казок, онлайн-розклад заходу з повною інформацією про спікерів, локації, час та необхідною інформацією.

Під час презентації Антон, для прикладу, продемонстрував створення фото для публікації в мережі Інтернет, а також залучав слухачів випробовувати деякі сервіси одразу на презентації для кращого їх розуміння.

Антон дякує декану факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти Ларисі Казанцевій, завідуючій кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти Катерині Петровській, доценту кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти Анастасії Тургенєвій та голові Ради молодих учених Анастасії Поповій за допомогу та підтримку в проведенні презентації.

Антон Сердюченко,
здобувач ІІ рівня ВО зі спеціальності
«Соціальна робота»,
член ради молодих вчених ФДССО
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print