Турнір з армспорту серед студентів БДПУ

   14 жовтня відзначатимемо Свято Покрови Божої Матері, День українського козацтва та День захисника України. Вже стало доброю традицією увінчувати саме День захисника України спортивним святом. Нинішній рік не став виключенням і під керівництвом ректорату університету при активній підтримці  деканів всіх факультетів напередодні свята пройшов турнір серед студентів БДПУ з армспорту.

На відкритті змагань із привітальним словом перед учасниками змагань та вболівальниками виступила проректор з науково-педагогічної роботи БДПУ, доцент Вікторія Ліпич.

На запрошення факультету фізичного виховання на турнір завітали: діючий учасник бойових дій на сході України (АТО та ООС), який брав участь в боях за Широкіно і Павлополь Сергій Ткачук, учасник бойових дій, ветерани АТО Микола Морозов, який брав участь у звільнені від російських загарбників міст у Попасній, Лисичанськ та учасник бойових дій, ветеран АТО Денис Хребтов, який брав участь в боях в районі Попасної у складі танкової бригади. Всі вони є членами Всеукраїнської Громадської Організації воїнів і волонтерів АТО «Легіон Правди».

Учасниками змагань були як дівчата так і парубки, які виборювали місця в особистій першості та в командному заліку. У ході боротьби на лівій та правій руках в командному заліку місця розподілились наступним чином:
ІІІ місце – факультет філології та соціальних комунікацій, набравши 27 балів; ІІ місце – гуманітарно-економічний факультет із 28 балами, а переможницею в командному заліку стала збірна команда факультету фізичного виховання із максимальними 48 балами.

В особистій першості серед дівчат у боротьбі на ліву руку переможцями стали:
ІІІ м. – Романюк Марина (ФФМКТО), ІІ місце у Новак Анастасії (2 курс ФФВ), чемпіонкою стала Волощук Катерина (4 курс ФФВ). Призерки на праву руку наступні: ІІІ м. – Тур Ірина (ФФСК), ІІ місце – Романюк Марина (ФФМКТО) та чемпіонкою стала Волощук Катерина (4 курс ФФВ).

В особистій першості серед хлопців в боротьбі на ліву руку стали:
ІІІ м. – Немлій Ігор (ГЕФ), ІІ м. – Іванов Ігор (4 курс ФФВ), І м. – Сурдов Андрій (4 курс ФФВ). Призери на праву руку наступні: ІІІ м. – Немлій Ігор (ГЕФ), ІІ м. – Сурдов Андрій (4 курс ФФВ), І м. – Іванов Ігор (4 курс ФФВ).

Усі факультети, які брали участь у змаганнях, були нагороджені солодкими призами, а трійки призерів в особистій першості та командному заліку отримали грамотами та дипломами ректора університету. Приємною миттю стало вручення ветеранами АТО, членами Всеукраїнської Громадської Організації воїнів і волонтерів АТО «Легіон Правди» призу «Глядацьких симпатій»  студентам Мяло Вікторії (ГЕФ) та Худолєєву Роману (2 курс ФФВ), які отримали грамоти та цінні подарунки. 

Суддівський корпус змагань і студенти-спортсмени вдячні за організацію та проведення змагань ректору університету, професору Ігорю Богданову та декану факультету фізичного виховання, професору Сергію Кушнірюку. Особлива подяка за «солодкі нагороди» голові профкому БДПУ, депутату міської ради Віталію  Лолі.

1 2

3 4

5

6 7 8

9 10


Руслан Літус,
старший викладач кафедри фізичного виховання ФФВ БДПУ

Світлини автора

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print