Звіт, Подяка й нові плани…

  11 жовтня ц. р.  в 145-ій аудиторії відбулось  розширене  засідання членів ради студентського самоврядування університету. На  порядку денному було 2 питання: звіт про  роботу студентського самоврядування за останній календарний рік, доповідав голова студентської ради БДПУ Дмитро Кіосов; обрання делегата до складу Вченої ради університету.  На засіданні було 58 делегатів, які прийняли звіт до уваги та одноголосно визнали роботу голови студради  задовільною. До складу Вченої ради БДПУ було обрано магістрантку  ФФМКТО, секретаря студентської ради університету Валентину Медеведенко.

   Не обійшлося й без приємних моментів: Дмитро Кіосов зачитав Подяку від губернатора області колективу Студентської ради університету, наголосивши, що таку нагороду  мають тільки два університети в нашій області: Запорізький національний   університет та Бердянський державний педагогічний університет.

   На цьому ми не зупиняємось і вже  налаштовані дуже креативно  на наступний рік.  Готові дивувати новими проектами та здобутками.

1 2

3 4

Микола Оверченко,
заступник голови студентського самоврядування БДПУ,
кор. «УС»

Світлини автора

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print