Туристичний квест до Всесвітнього дня туризму на гуманітарно-економічному факультеті

28 вересня викладачі кафедри менеджменту та адміністрування разом зі студентами освітньо-професійної програми «Менеджмент готельного, курортного та туристичного сервісу» гуманітарно-економічного факультету відсвяткували Всесвітній день туризму.

Це свято відзначається щорічно 27 вересня з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв’язків між народами різних країн.

Студенти спеціальності 073 Менеджмент на один день перетворилися на справжніх туристів, щоб відчути туристичні потреби, радість від відкриттів, отримати яскраві враження. Вони взяли участь у туристичному квесті: розв’язували ребуси, здійснювали пошук туристичних об’єктів у центрі міста, розбивали палатки, збирали туристичний рюкзак, практикувались у геокешингу, використанні компасу.

Участь у квесті допомогла студентам згуртуватися, навчитися працювати в команді, виявити лідерські якості, активізувати пізнавальний інтерес. Адже професійна підготовка висококваліфікованих, конкурентоспроможних фахівців сфери туризму, здатних вирішувати практичні проблеми та складні спеціалізовані задачі, передбачає отримання спеціальних знань та набуття відповідних вмінь і навичок, досвіду роботи, що сприятиме розвитку галузі туризму нашої країни.

Велика подяка за підтримку у проведенні квесту – декану гуманітарно-економічного факультету, доценту Тамарі Макаренко!

Викладачі кафедри менеджменту та адміністрування

Світлини: Влада Базаря, Олена Токаренко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print