Тиждень педагогіки: майстер-клас з педагогічної риторики

У рамках «Тижня педагогіки» для здобувачів вищої освіти гуманітарно-економічного факультету (групи 3СІ спеціальності 014 Середня освіта (Історія) та групи 3ІС спеціальності 032 Історія та археологія) 5 листопада відбувся майстер-клас з педагогічної риторики. Він був проведений у контексті вивчення дисципліни «Педагогічна майстерність» (керівник – доцент кафедри педагогіки факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Олександр Голік) з використанням дистанційних технологій навчання (платформа Zoom).

Було представлено літературну композицію «Україна нас єднає», в якій поєднані твори Тараса Шевченка «Заповіт», Володимира Сосюри «Любіть Україну», Василя Стуса «Сто років як сконала Січ», Олександра Оляся «Хрещення України», Тетяни Левсенюкової «Скіфська легенда» та вірш студентки 3 СІ групи гуманітарно-економічного факультету Ольги Яковець «Нас єднає Україна».

Студенти-історики обрали ці літературні твори не тільки тому, що вони пов’язані з історією: у віршах оспівана любов до рідної землі, образно представлено, як створювалась держава, в якій ми зараз живемо. Поетичні твори художньо розкривають образ нашої Батьківщини. За допомогою засобів поетичної виразності Україна оживає в уяві чітко, рельєфно, наче на полотні талановитого живописця.

У процесі підготовки до постановки та акторського втілення образів студенти-історики набули професійних навичок, які допоможуть їм у подальшому вдосконаленні педагогічної техніки та будуть використані в майбутній педагогічній діяльності при підготовці фрагментів театралізованих уроків і виховних заходів.

Анна Каіра, здобувачка віщої освіти групи 3СІ

гуманітарно-економічного факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print