У БДПУ обрали найкращих: результати конкурсу «Студент року»

«Студент року» – щорічний конкурс у Бердянському державному педагогічному університеті, де журі нагороджує найактивніших студентів.

Для оголошення результатів завідувачі кафедр, декани разом із керівництвом закладу освіти зібрались сьогодні, 26 жовтня, у конференц-залі головного корпусу. У форматі онлайн-зустрічі відзначили студентів та студенток, які упродовж навчального року відзначились у різних напрямках студентського життя.

Звання «студент-вчений року» вибороли Марина Стельмах та Олександра Корвегіна. У номінації «студент-лідер студентського самоврядування» перемогла Маргарита Бугасова. Нагородою «студент-суспільний діяч» відзначили Анастастасію Рожкову та Наталію Рибнікову. Звання «студент-артист року» заслужено виборола Сніжана Пархоменко.

Організатори відзначили нашу волейбольну команду, що стала переможницею на Всеукраїнському чемпіонаті у Другій лігі з чоловічого волейболу та вручили нагороду «Гордість БДПУ 2021» граючому тренеру команди Кирилу Пономаренку.

У номінації «студент-спортсмен року» брали участь студенти різних спеціальностей та курсів, однак перемогу отримав Олександр Рубець. Нагороду «студент-журналіст року» отримала Дарина Тестова. У номінації «студент-волонтер» перемогла Ганна Скорінова, яка з першого курсу займається активною волонтерською роботою і є амбасадоркою волонтерського загону «Палітра добра».

«Студентом-патріотом» стала Анна Кара, яка брала активну участь у патріотичних заходах та в їх організації. Звання «староста року» заслужила Валерія Круглова. Переможцями номінації «студентська сім’я» стали родини Софія та Данило Бочко та Оксана і Володимир Татаріни.

Цього року відкрили нову номінацію «за покликом серця», яка в майбутньому стане постійною. Вона присвячена тим студентам, які поєднують навчання з роботою за фахом. Усі номінанти, Марія Іванова, Вікторія Мельнік, Кристина Улітіна, Вадим Вареник, Павло Горбач, Олександр Дмитрук, Сніжана Пархоменко, Данило Мацухов, стали переможцями.

Головну нагороду «студент року – 2021» Бердянського державного педагогічного університету отримала Наталя Рибнікова.

Вітаємо учасників та учасниць конкурсу, переможців усіх номінацій за заслужені звання. Приєднуємось до слів ректора Ігоря Богданова, що усі наші студенти вже є найкращими, найактивнішими та найталановитішими. Бажаємо не зупинятись на досягнутому і підкоряти нові вершини.

Текст і фото – Тетяна Волканова,

кореспондентка «Університетського слова»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print