Новий тайванський партнер БДПУ

26 жовтня 2021 р. у БДПУ з’явився новий закордонний партнер – Національний університет освіти Чанхуа, Тайвань (National Changhua University of Education (NCUE), Taiwan).

Ректор БДПУ Ігор Богданов підписав Договір про співпрацю з цим тайванським ЗВО на засіданні вченої ради БДПУ, безпосередньо під час доповіді «Міжнародна діяльність БДПУ: здобутки 2020–2021 рр. та перспективи». Адже буквально за кілька годин до того цей договір, підписаний президентом NCUE Мунг-Фей Ченом, надійшов до нашого університету.

Контакти між БДПУ і NCUE зав’язались під час онлайн конференції і виставки EAIE 2021 Community Exchange – щорічного форуму Європейської Асоціації Міжнародної Освіти. Координатор міжнародної діяльності БДПУ Ігор Лиман брав участь у тому форумі завдяки проєкту «Управління інтернаціоналізацією та академічна співпраця між Німеччиною та Україною 2020-2021», що реалізовувався Ганноверським університетом імені Готфріда Вільгельма Лейбніца при фінансуванні DAAD.

Докладніше про Національний університет освіти Чанхуа можно дізнатись з цих відеопрезентації https://www.youtube.com/watch?v=iELx8Q2n_f8 та презентації https://oicaweb.ncue.edu.tw/var/file/19/1019/img/225/2021_NCUE_introduction.pdf 

Як відзначив Чіа-Джен Ло, координатор міжнародного офісу NCUE, тайванська сторона зацікавлена у співпраці з БДПУ і радо розглядатиме наші наступні пропозиції щодо конкретних спільних заходів і проєктів.

Ігор Лиман, координатор міжнародної діяльності БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print