Участь БДПУ в Міжнародних козацьких громадсько-політичних зборах

17 серпня 2023 року Бердянський державний педагогічний університет долучився до Міжнародних козацьких громадсько-політичних зборів на підтримку Формули Миру Президента України Володимира Зеленського та європейської інтеграції нашої держави. Захід відбувся в стінах Запорізького Січового колегіуму і спрямований на виконання державної Стратегії національної безпеки України, згідно плану роботи Українського козацького Руху Опору російським агресорам і окупантам,  Міжнародного Конгресу Українського козацтва, координаційної ради з питань розвитку козацтва при ЗОДА.

Зустріч пройшла у змішаному форматі. Розпочалися збори з доповіді голови Міжнародного Конгресу Українського козацтва, засновника загальнодержавного альманаху «Українське патріотичне козацтво», очільника Руху Опору, воєнного волонтера, вченого, історика Дмитра Сухініна. Зі змістовною доповіддю виступив ректор БДПУ, професор Ігор Богданов. Ігор Тимофійович поділився з присутніми спогадами про початок війни, життєдіяльність університету в окупації, переміщення ЗВО на підконтрольну територію. Ректор акцентував увагу на роботі і досягненнях університету за майже півтора роки війни та зауважив: «Головне – не стіни і споруди, а люди, людський капітал. Тому підтримуємо Формулу Миру Президента України, працюємо задля майбутнього нашої держави».

Усі присутні дійшли спільної думки, що Формула Миру Президента України Володимира Зеленського є однією з головних складових успішного досягнення завдань теперішнього складного історичного періоду боротьби нашої Вітчизни за самостійність і має реалізовуватися через збільшення авторитету на міжнародній арені, досягнення на фронті та відновлення оборонно-промислового комплексу країни, а також через нові європейські стандарти життя громадян.

За матеріалами відділу соціально-гуманітарної та виховної роботи


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print