Участь професора БДПУ в заходах проєкту WEMov у Брюсселі

Професор Бердянського державного педагогічного університету Ігор Лиман у складі команди проєкту COST Women on the Move 9-10 квітня 2024 року взяв участь у низці заходів у Брюсселі.

9 квітня у Європарламенті була відкрита виставка WEMov, яку команда проєкту готувала більше двох років. Виставка присвячена жіночій міграції в Європі. Там і постери, і ключові події історії жіночої еміграції за кілька століть, і листи емігранток, і презентація landmarks (пам’яток та топонімів) на честь жінок-емігранток.

Поміж іншими, там є і постер Ігоря Лимана та Вікторії Константінової про українських жінок-остарбайтерів у Німеччині. А крайньою ключової подією в історії європейської жіночої еміграції значиться 24 лютого 2022 року.

10 квітня команда WEMov провела три круглі столи в штаб-квартирі COST Association, на 23 поверсі Manhattan Center: “Reception centers: discussion on women migrants’ reception in the EU”, “Gender disaggregated data: quantitative knowledge is key to understand women’s migration”, “Deskilling: How to enhance women migrants’ skills in the EU?” Серед дискутантів – представниці та представники EU Commission, EU Agency for Fundamental Rights, European Institute for Gender Equality, Renew Europe Group, інших поважних інституцій. І на кожному круглому столі звучала тема України.

Крім того, у штаб-квартирі Європейської комісії, в Berlaymont пройшло засідання команди WEMov з представниками євросоюзівських структур.

За інформацією міжнародного відділу БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print