Обговорення ОПП «Психологія тренінгової роботи» другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 053 Психологія

10 квітня 2024 р. відбулося обговорення освітньо-професійної програми   «Психологія тренінгової роботи» другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 053 Психологія.

В обговоренні взяли участь гарант освітньої програми, члени робочої групи, зовнішні стейкхолдери, здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти, члени кафедри психології, керівництво факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ.

Метою освітньо-професійної програми  «Психологія тренінгової роботи»  є  підготовка конкурентоздатних фахівців з високим рівнем професійної компетентності у сфері тренінгової діяльності. Тож на зустрічі, яка пройшла в форматі конструктивного діалогу, були обговорені сучасні проблеми, потреби і запити, що виникають під час професійної діяльності психологів-тренерів, та шляхи удосконалення теоретичної та практичної підготовки майбутніх психологів-тренерів з метою якісного здійснення професійної діяльності.

Під час обговорення освітньо-професійної програми особливу увагу звертали на фахову підготовку психологів до професійної діяльності в умовах війни та післявоєнний час.

Дякуємо учасникам зустрічі за конструктивні пропозиції!

За матеріалами кафедри психології


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print