Людина-мотиватор освітніх змін: Оксана Рома в гостях у спільноти ФППОМ

Цікава зустріч відбулася 11 квітня на факультеті ППОМ. До здобувачів вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта завітала Оксана Рома, консультантка закладів дошкільної та загальної середньої освіти щодо розбудови професійних спільнот, авторка-укладачка методичних посібників LEGO «Гра по-новому, навчання по-іншому» та «Шість цеглинок в освітньому просторі школи».

Неординарна особистість, яка відвідала 28 країн світу, опановуючи інноваційну філософію освіти, щедро ділилася досвідом зі своїми слухачами. Говорили про роль Учителя Майбутнього, виклики та досягнення реформи Нової української школи, історію та сучасність проєкту LEGO Fundation, подальшу співпрацю з колективом викладачів і студентів Бердянського державного педагогічного університету, секрети професійного становлення учителя нової генерації тощо.

Не дивно, що від аудиторії здобувачів вищої освіти факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв до спікерки лунало багато запитань: Оксана Рома є постійною учасницею різноманітних заходів міжнародного масштабу, вона регулярно виступає на спільних майданчиках з міністрами, представниками бізнесу, освітніми інноваторами.

Сподіваємося, що спілкування з такою гостею значно розширило горизонт можливостей кар’єрного зростання майбутніх учителів початкової школи.

Модерували захід завідувачка кафедри початкової освіти доцентка Лада Чемоніна та доцентка Марина Нестеренко.

За матеріалами кафедри початкової освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print