Інноваційні інструменти для вдосконалення навичок усного мовлення

12 квітня 2024 року відбувся цікавий воркшоп “Інтегруючи передові інструменти для вдосконалення навичок усного мовлення”, в якому взяли участь 62 учасники, серед яких були професори та студенти 6 університетів регіону. Представниками були Бердянський державний педагогічний університет, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, Криворізький державний педагогічний університет, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, комунальний заклад “Харківська гуманітарно-педагогічна академія” Харківської обласної ради та Житомирський державний університет імені Івана Франка.

Воркшоп, який провела Ірина Школа, доктор філософії та доцент Бердянського державного педагогічного університету, представив передові онлайн-інструменти та методики для вдосконалення навичок усного мовлення в процесі вивчення іноземних мов. Він був проведений для здобувачів, які навчаються на спеціальності Середня освіта та будуть вчителями англійської мови Учасники досліджували інноваційні платформи, такі як колаборативні дошки, словникові ігри, цифрове розповідання історій та генератори штучного інтелекту, які ми можемо застосувати для створення зображень.

Завдяки практичним заняттям та глибоким дискусіям учасники отримали цінні знання щодо інтеграції цих сучасних ресурсів у свою педагогічну практику. Захід сприяв створенню колаборативного середовища, де викладачі та студенти могли ділитися досвідом та навчатися один в одного.

Загалом, воркшоп надав чудову можливість дослідити останні досягнення в галузі освітніх технологій та їх потенційні можливості для розвитку ефективних навичок усного мовлення серед тих, хто вивчає іноземні мови.

Цей воркшоп був проведений в межах проєкту COUL, започаткованого 22 березня 2024 року, і реалізований згідно з двосторонньою угодою про співпрацю між Бердянським державним педагогічним університетом та Ніжинським державним університетом імені Миколи Гоголя.

За матеріалами кафедри іноземних мов і методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print