Участь у Міжнародній літній школі науковців БДПУ

Літня школа: це про навчання? Так, і не тільки. Це про зустріч з давніми знайомими, нові знайомства, продуктивна робота в команді, багато спілкування,… і можливість поділитись власними напрацюваннями.

Тож, в рамках Міжнародної літньої школи «Інноваційні підходи до викладання і навчання», організованої ВГО «Інноваційний університет» виконавці проєкту НФДУ «Дизайн інклюзивного освітнього середовища закладу вищої освіти» (Ольга Гуренко, Наталя Цибуляк, Ганна Лопатіна, Анастасія Попова) під час проведення тренінгу «Травмочутливий підхід до викладання: Що? Навіщо? Як?» апробували дизайн інклюзивного освітнього середовища ЗВО та розроблені програми навчально-організаційного, психолого-педагогічного та соціально-реабілітаційного супроводу учасників освітнього процесу, менеджменту, допоміжного персоналу ЗВО.

Захід, який тривав з 27 по 30 червня в мальовничому куточку нашої країни на Шацьких озерах, об’єднав палких до професійного саморозвитку викладачів закладів вищої освіти, членів громадських організацій та інших «інноваційників» галузі.

Презентація результатів роботи команди БДПУ викликала неабияку зацікавленість серед колег і жваву дискусію. Обмін досвідом, який відбувся під час роботи над груповими завданнями змусив замислитися, наскільки заклади вищої освіти готові забезпечувати інклюзивне освітнє середовище, комфортне для всіх цільових груп рівності.

Сподіваємося, що така активність стимулюватиме колег до змін на краще.  

Марина Нестеренко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print