Участь викладачів гуманітарно-економічного факультету у zoom-конференції щодо створення локальних туристичних організацій

Викладачі кафедри менеджменту та адміністрування гуманітарно-економічного факультету ОПП «Менеджмент готельного, курортного та туристичного сервісу», ОПП «Менеджмент» Катерина Леміш, Тетяна Черемісіна, Олена Токаренко та Вікторія Швачко взяли участь 5 лютого 2021 р. у zoom-конференції, щодо створення локальної туристичної організації у Запорізькій, Херсонській та Донецькій областях.

Конференція зібрала більш 50 учасників із Запорізької, Херсонської та Донецької областей – представники влади, туристичного бізнесу, закладів освіти, громадських організацій, закладів культури та інші.

На загальнонаціональному рівні Національна туристична організація України реалізує програму зі створення мережі регіональних і локальних туристичних організацій (ЛТО) в рамках проєкту технічної підтримки GIZ (Німецької корпорації міжнародного співробітництва GmbH).

На конференції обговорювалися питання об’єднання інтересів та комунікацій з представниками бізнесу, влади та всіма зацікавленими сторонами з питань туризму, а також питання розробки спільного плану розвитку ЛТО тощо. Було наголошено на основних функціях ЛТО – це маркетинг та брендінг туристичних дестинацій, професійне навчання та розвиток талантів у сфері туризму, статистика та аналітика туристичних потоків, залучення та супровід інвестицій у туристичний сектор, народна дипломатія та залучення місцевого населення до промоції туризму. У Запорізькій області планується створити ЛТО у Запоріжжі, Бердянську, Енергодарі та Мелітополь-Кирилівка.

Результатом заходу стало окреслення перспектив створення локальних туристичних організацій (ЛТО) на Азові, зокрема в м. Бердянськ.Тетяна Черемісіна, Катерина Леміш – доценти кафедри менеджменту та адміністрування гуманітарно-економічного факультету БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print