Участь викладачів гуманітарно-економічного факультету в онлайн конференції «Політика розвитку МСП на національному та місцевому рівнях: рекомендації та інструменти»

Викладачі кафедри менеджменту та адміністрування гуманітарно-економічного факультету ОПП «Менеджмент», ОПП «Менеджмент готельного, курортного та туристичного сервісу» Тетяна Черемісіна та Катерина Леміш 20 квітня 2021 року взяли участь в онлайн конференції «Політика розвитку МСП на регіональному та місцевому рівнях: рекомендації та інструменти», що була організована Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України за підтримки проекту FORBIZ в рамках ініціативи EU4Business.

Конференція зібрала більше 250 участників, які цікавляться політикою розвитку підприємництва. Програма заходу включала декілька частин, які було присвячено:

– кращим практикам розроблення та впровадження політики розвитку МСП;

-доступним інструментам підтримки бізнесу на регіональному та місцевому рівнях;

-успішним прикладам створення об’єктів інфраструктури підтримки бізнесу, які утворились в результаті об’єднання зусиль бізнесу, влади та громади.

Представники Мінекономіки, органів місцевого самоврядування, експерти, представники бізнесу та міжнародні консультанти представили напрацювання та поділилися практичним досвідом.

Викладачі отримали по закінченню конференції методичні посібники та практичні матеріали щодо політики успішного розвитку МСП на регіональному та місцевому рівнях та відповіді на проблемні питання планування розвитку МСП на рівні регіонів та територіальних громад.

За матеріалами кафедри менеджменту та адміністрування

гуманітарно-економічного факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print