Уперше в історії БДПУ вручено нагороду «Профспілковий лідер»

На плановому засіданні первинної профспілкової організації Бердянського державного педагогічного університету 29 грудня 2020 р. уперше була вручена нагорода Республіканської профспілки працівників освіти і науки «Профспілковий лідер».

Голова профспілки, доцент Віталій Лола, тримаючи інтригу, кому призначена ця нагорода підкреслив: «Сьогодні маємо особливу, приємну і несподівану нагоду привітати з відзнакою одного з членів колективу. Республіканська профспілка працівників освіти і науки прийняла рішення нагородити доцентку кафедри початкової освіти Ольгу Іванівну Попову нагрудним знаком «Профспілковий лідер» із врученням свідоцтва і грошової винагороди. Ми дуже пишаємося і раді тому, що саме Ольга Іванівна – одна із заслужених, активних членкинь профспілки – отримала сьогодні цю нагороду. Бажаю кожному з вас і особливо Ользі Іванівні міцного здоров’я, щастя!

«Дякую! Я думаю, що лідери є тільки в тих організаціях, які діють злагоджено, а в нас – саме така організація», – зазначила Ольга Попова.

Юлія Мельнікова, «Університетське слово»

Фото: Світлана Литовченко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print