Управління стресом: поради та підказки. Міні-тренінг для студентів ФФСК

Нинішня воєнна ситуація в Україні привнесла багато стресу в наше повсякденне життя. Почуття постійної тривоги стало частиною психічного стану людей, яке також викликає фізичні симптоми, такі як головний біль, біль у грудях, втома, проблеми зі сном і депресія. Уміння керувати стресом є необхідною навичкою для кожного.

15 вересня 2022 року випускниці Berdiansk Access Валерія Бєтєва та Катерина Муренко провели цікавий та корисний міні-тренінг англійською мовою «Stress Management: tips and tricks» для студентів факультету філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету. Захід відбувся у рамках проєкту «Програма громадянського залучення випускників Access у Східній Україні» (Access Program Alumni Engagement), що впроваджуються в Україні за сприяння Regional English Language Office та U.S. Embassy Kyiv.
Учасники-студенти, які навчаються за освітніми програмами «Середня освіта (англійська мова і література)» (нормативний термін навчання), «Середня освіта (англійська мова і література)» (скорочений термін навчання), «Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська, друга – німецька)», обговорювали особливості стресу, вимірювали його рівень, ділилися ідеями активностей, які можуть допомогти зменшити стрес, вивчали ідіоми та обговорювали відео. Час, проведений разом, був дуже плідним та позитивним.

Ірина Школа, Богдана Салюк,
доцентки кафедри іноземних мов і методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print