Установча зустріч із представниками ООН

Сьогодні, 11 лютого 2021 року, у  Бердянському державному педагогічному університеті відбулася установча зустріч керівництва університету і представників Програми з відновлення та розбудови миру Організації Об’єднаних Націй.

Під час зустрічі ректор Ігор Богданов та Керівник проєкту програми Ігор Кістеньов-Кавказький обговорили особливості реалізації субпроєкту Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, фінансові та технічні питання щодо капітального ремонту гуртожитку №1 (вул. Університетська, 35).

Спеціаліст з технічного нагляду Микола Дружинін ознайомив учасників зустрічі з дедлайнами проєкту та можливими викликами, щодо цього ректор Ігор Богданов акцентував: «Пріоритетами в нашій роботі ми визначаємо якість та швидкість робіт, але не забуваємо і про безпеку».

Після зустрічі Ігор Тимофійович провів екскурсію корпусами БДПУ, показав оновлені аудиторії, атмосферну паркову зону та поділився планами на майбутнє.

Нагадаємо, що перша зустріч в рамках цього проєкту відбулась 22 жовтня 2020 року, під час якої було проведено майстер-клас щодо співпраці зі ЗМІ та роботи зі звітами, а також правильного оформлення договорів та проведення тендерів.

Текст і фото – Антон Сердюченко, Анжеліка Шульженко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print