В гостях у чиновників

Студентську молодь  було запрошено на День відкритих дверей у виконавчому комітеті Бердянської міської ради. Представники структурних підрозділів виконкому ознайомили студентів із діяльністю органів місцевого самоврядування, розповіли про можливості вирішення питань місцевого значення та залученню громадян до прийняття управлінських рішень,

   Ведуча зустрічі – в.о начальника відділу організаційної роботи та внутрішньої політики Ірина Шинкаренко, а також головний спеціаліст сектору внутрішньої політики, зв`язків з громадськістю, національностями та релігіями Ігор Зубрицький розповіли про систему місцевого самоврядування, європейські принципи діяльності виконкому, форми взаємодії влади, бізнесу і громади. Головний спеціаліст відділу інвестиційної та міжнародної діяльності Ксенія Проценко проінформувала студентів БДПУ і БУМіБ про реалізацію міською владою проектів, які фінансуються Європейським Союзом та різними міжнародними організаціями. Начальник відділу соціально-економічного розвитку та регуляторної політики управління економічного розвитку Любов Акуленко розповіла молоді про впровадження та реалізацію громадського бюджету в 2017-2019 роках. Начальник відділу реклами курорту та туризму Вікторія Міщенко поділилася досвідом щодо реклами курортного міста. Завідувач сектору енергозбереження Артур Нішаналієв і спеціалісти Контакт-центру відділу по роботі зі зверненнями громадян Ірина Кириченко та  Ольга Балицька розповіли про діяльність своїх відділів.

   Студентів ознайомили також із робочими місцями посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів міської ради, надали презентаційні матеріал  від служб та відділів міськвиконкому. У свою чергу, голова студентської ради БДПУ Дмитро Кіосєв подякував від імені студентів за екскурсію та запропонував відділу сім'ї, молоді та спорту виконкому вже восени 2018 року провести перевибори Молодіжної ради при міському голові.

IMG_4191 IMG_4202

IMG_4206 IMG_4222

IMG_4226 IMG_4233

Микола Оверченко,
заступник голови студради БДПУ
Кор. «УС»

Світлини прес-служби міськвиконкому

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print