В очах – завзяття, радість і захоплення!

Уже стало чудовою традицією в Бердянському економіко-гуманітарному коледжі нашого університету проведення яскравого фестивалю професій «Дебют першокурсника». Після двох місяців навчання студенти першого курсу й цього разу в віршах та прозі, співаючи та жартуючи, мотивували свій власний професійний вибір. В очах світилися радість, завзяття та захоплення, відчувалося бажання зануритись у тонкощі майбутньої професії та згодом стати відмінними спеціалістами. Чудовий музичний супровід створював неперевершені враження, радісний настрій.

У студентів, викладачів і майстрів виробничого навчання з’явилося відчуття гордості за свій навчальний заклад і талановитих студентів, які в майбутньому мають великі шанси стати висококваліфікованими фахівцями своєї справи і поповнити ряди професійно-підготовленої молоді.

Віриться, що в майбутньому ці веселі й талановиті юнаки та дівчата гідно та гордо нестимуть звання «кращий за професією».

Студенти отримали «смачні» подарунки, професійно та вміло приготовлені їх наставниками майстрами виробничого навчання.

Директор коледжу, кандидат економічних наук Ірина Макарова з великим задоволенням подякувала першокурсникам за чудові презентації професій та креативний підхід у підготовці до першого їх у стінах коледжу свята.

Серед гостей та запрошених на святі побували провідний фахівець з виховної роботи БДПУ Анетта Омельченко та редактор газети БДПУ «Університетське Слово» Степан Герилів.

Олена Ліпанова,

заступник директора економіко-гуманітарного коледжу БДПУ

На світлинах Олександра Степаненка: так виглядало сьогодні свято першокурсників у Бердянському економіко-гуманітарному коледжі БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print