Вчені БДПУ – учасники столичного форуму

22-24 листопада ц. р. в столичному Києві відбувся Міжнародний форум з нагоди 85-тих роковин Голодомору – геноциду Українського народу «Україна пам’ятає! Світ визнає!». На відкритті форуму виступили: Перший віце-прем‘єр-міністр України Степан Кубів, Віце-прем‘єр-міністр України В’ячеслав Кириленко, міністр культури України Євген Нищук, поет, видавець Іван Малкович, Голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.

У рамках форуму відбулася низка сесій, присвячених  осмисленню трагедії Рафаїлом Лемкіним та її міжнародно-правовій  кваліфікації, інституалізації досліджень, поступу у науковому осмисленні та  розширенні джерельної бази досліджень, політиці пам’яті у проекції майбуття, міжнародному і українському  досвіду застосування освітніх технологій при вивченні  теми Голодомору, перспективам меморалізації трагедії в музейному просторі, а також творча зустріч з авторами і режисерами фільмів  про Голодомор, Всеукраїнський методичний семінар для освітян «Нова українська школа: навчання / знання про Голодомор та інші геноциди» з презентацією навчального посібника В. Курилів (Канада), презентація учнівських і студентських робіт з теми «Голодомор. Родинні історії» та нагородження переможців 3-го Міжнародного конкурсу наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко, мистецька  акція «Ми пам’ятаємо. Ми сильні!» у Національній опері України.
 

Учасники форуму, серед яких були запрошені й викладачі гуманітарно-економічного факультету БДПУ професор Костянтин Баханов та доцент Світлана Баханова, і взяли участь у Державних заходах на вшанування пам’яті жертв Голодомору.

12а 13а

«Університетське Слово»
(за матеріалами ГЕФ)

Світлини з сайту: https://www.facebook.com/oleg.kudrin.5


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print