Вебінар для вчителів основ здоров’я

Викладачі кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації БДПУ активно співпрацюють з центром професійного розвитку педагогічних працівників міста Бердянська.

Співробітники комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Бердянської міської ради організували вебінар для вчителів основ здоров’я на тему: «Сучасний урок з основ здоров’я – можливості для професійного зростання педагога та розвитку компетентностей здобувачів освіти», на який було запрошено доктора педагогічних наук, професора кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації БДПУ Світлану Хатунцеву.

Метою заходу було підвищення професійної компетентності вчителів основ здоров’я з питань вдосконалення методичної роботи та поглиблення науково-теоретичної підготовки та методики викладання предмета.

З вітальним словом виступила директор КУ «ЦПРПП» БМР Лариса Дмитренко. Далі консультант КУ «ЦПРПП» БМР Галина Момот звернулась зі вступною промовою та запропонувала учасникам вебінару перегляд притчі «Думай та роби» з подальшим її обговоренням. Світлана Хатунцева представила доповідь на тему: «Самовдосконалення вчителя основ здоров’я». Учасники вебінару активно спілкувались, обмінювались досвідом, ставили запитання доповідачам стосовно підготовки майбутніх учителів основ здоров’я, обговорювали освітньо-професійні програми «Біологія та здоров’я людини. Фізична реабілітація», «Здоров’я людини. Фізична реабілітація». Учасники акцентували увагу на актуальних питаннях підготовки педагогів, наголосили на перспективних напрямках для конструктивного співробітництва в сфері освіти та розвитку професійно-педагогічного потенціалу в регіоні.

За матеріалами кафедри біології, здоров’я людини

 та фізичної реабілітації БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print