16 квітня у межах великодньої толоки в Бердянському державному педагогічному університеті відбулася пізнавальна та інтерактивна подія – вікторина “Відкрий світ неолімпійського спорту!”. Захід був спрямований на популяризацію видів спорту, які не входять до програми Олімпійських ігор, проте здобули широке визнання та активну підтримку у всьому світі.
Організаторками заходу виступили доцентка кафедри фізичної культури та спорту Людмила Коновальська та здобувачка вищої освіти 4 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) Єлизавета Балуєва. Вони підготували насичену програму, що гармонійно поєднала пізнавальну інформацію з інтерактивною взаємодією.
Під час презентаційної частини учасники мали змогу дізнатися більше про історію, особливості та правила різноманітних неолімпійських видів спорту, а також познайомитися з досягненнями талановитих спортсменів, які прославили наш університет.
Інтерактивна частина заходу проходила у форматі вікторини за допомогою гейміфікованої платформи Kahoot, що сприяло активному залученню учасників та створенню динамічної, дружньої атмосфери з елементами змагання. За результатами гри перемогу здобув здобувач вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) Сергій Борзенков.
Захід об’єднав освітній та розважальний компоненти, викликав щире зацікавлення у студентської молоді та наочно продемонстрував, що неолімпійські види спорту заслуговують на повагу й популяризацію не менше, ніж традиційні олімпійські дисципліни.




За матеріалами кафедри фізичної культури, спорту та методики викладання