Вглиблюючись у процеси інклюзивної освіти…

   Із 11 по 17 листопада ц. р. в Університеті імені Маса́рика (чеськ. Masarykova univerzita),  вищому навчальному  закладі, заснованому в 1919 році, розташованому в чеському місті Брно (університет названо на честь Томаша Масарика, видатного чеського державного діяча і першого президентаЧехословаччини, це – другий за кількістю студентів університет в Чеській Республіці) проходив педагогічний форум «ВІДКРИТИЙ УНІВЕРСИТЕТ. ПРОЦЕСИ ІНКЛЮЗІЇ В УНІВЕРСИТЕТСЬКОМУ СЕРЕДОВИЩІ».

   В цьому проекті, який організувала й провела кафедра соціальної педагогіки педагогічного факультету цього університету, активну участь брала й перший проректор БДПУ, професор Ольга Гуренко (див. світлини). Вражала різноманітність тем і воркшопів: «Університет ХХІ століття vs вигляд сучасного університету», «Ставлення до іншості в університетському середовищі», «Студентське самоврядування як частина процесу інклюзії» та багато інших.
   Ольга Іванівна, як один із відомих вчених у сфері інклюзивної освіти, безумовно, поділиться знаннями, почерпнутими в згаданому проекті, із своїми університетськими соратниками.

1 2

3 4

5

6 7

«Університетське Слово»

Світлини з архіву Ольги Гуренко

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print