Відкрите заняття з інтерактивного курсу англійської мови

19 вересня 2020 року доценткою кафедри іноземних мов і методики викладання Оксаною Халабузар було підготовлено та проведено відкрите заняття з дисципліни «Інтерактивний курс англійської мови» зі студентами 302 групи факультету ФДССО БДПУ.

Захід «Interactive excursion. Berdiansk» мав за мету посилити мотивацію студентів щодо імплементації цифрових IT у процес вивчення іноземної мови. Застосування сучасних комп’ютерних технологій, робота з Google maps, перегляд та аналіз відеоматеріалів, які були створені студентами англійською мовою, робота з активними посиланнями на ресурси мережі Інтернет  інтенсифікували освітній процес та мали практико-орієнтований характер, формуючи необхідні сучасним здобувачам освіти навички (soft skills) тайм-менеджменту, роботи в команді, створення соціального позитивного середовища та ін.

Студенти працювали в аудиторії та на зазадалегідь підготовлених локаціях міста, обговорювали результати роботи за допомогою відеоконференції на платформі Zoom. Кожен студент мав змогу відчути себе англомовним блогером-початківцем, туристом, місцевим громадянином, координатором дискусії, контент-аналітиком чи кореспондентом,  що підвищувало мотивацію щодо вивчення та удосконалення власних мовних навичок. Наприкінці заняття студенти змонтували англомовну відеоекскурсію, присвячену м. Бердянськ.

Під час практичного заняття прослідковувався тісний зв’язок між викладачем та студентами, що створювало на занятті атмосферу комфорту, розуміння і взаємоповаги.

За матеріалами кафедри іноземних мов і методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print