Відповідальність починається з кожного з нас!

Улітку 2021 року Верховна Рада України ухвалила Постанову «Про встановлення Всеукраїнського Дня відповідальності людини», який буде відзначатись щорічно 19 жовтня.

Всеукраїнський День відповідальності людини – державне свято України, яке, починаючи з 2021 року, відзначатиметься щороку 19 жовтня у день народження Богдана Гаврилишина, автора «Декларації відповідальності людини»

Мета відзначення дня – якісне перетворення українського суспільства у контексті розуміння та підвищення рівня відповідальності, а також вшанування пам’яті великого українця. Ініціатива встановлення Всеукраїнського дня відповідальності людини належить Фонду родини Богдана Гаврилишина.

Згідно даної постанови викладачі кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Наталя КРИВУНЬ та Юлія ПАВЛЕНКО провели виховну годину, на якій ознайомили здобувачів вищої освіти з автором «Декларації відповідальності людини» – Богданом Гаврилишиним, подивившись уривки документального  фільму «Місія свободи». Також здобувачів більш детально познайомили з «Декларацією відповідальності людини», яка складається з 15 пунктів.

Загалом виховний захід пройшов успішно, поставлену мету та завдання вдалось повністю реалізувати.

За матеріалами кафедри теорії та

методики навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print