Принципова відмінність впливу позитивних і негативних думок на мозок визначає подальше життя людини. Якщо ми віримо, що зможемо досягти успіху в роботі, навчанні або особистих справах, то чарівним чином притягуємо до себе позитивний результат. Негатив треба викидати зі свого життя. Поки людина живе в негативних емоціях, негативних почуттях і глибоких переживаннях, вона ніколи не буде відчувати себе повноцінно щасливою. Позитивні думки притягують успіх і щастя в життя людини.
10 листопада 2021 року на платформі Zoom студенти-германісти (спеціальність: 035 Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська) факультету філології та соціальних комунікацій (декан – професор Ірина Глазкова) мали можливість долучитися до психологічного онлайн майстер-класу «Як позбутися негативних думок». Це заняття організувала Марина Родіонова, завідувачка навчальної психолого-консультативної лабораторії, практикуюча психологиня, спеціалістка з роботи з метафоричними асоціативними картками. Майстер-клас передбачав ознайомлення з теоретичним блоком та виконання практичних вправ за допомогою метафоричних асоціативних карт «DIXIT».
Заняття спрямоване на усвідомлення учасниками освітнього процесу причин виникнення негативного способу міркування та його впливу на фізичний і психічний стан людини, її успіхи та досягнення. Психологиня Марина Родіонова зазначила, що зміна думок можлива. Для щасливого життя потрібні позитивні думки та вміння мислити в оптимістичному ключі. Це те, чого може навчитися наш мозок. Міняйте свій образ мислення і покращуйте своє життя.
На думку спікерки, позбутися негативних думок можливо за допомогою прогулянок на свіжому повітрі, арт-терапії, заняттям спортом. Користь принесе корекція кола спілкування. Дуже важливо спілкуватися з позитивно налаштованими людьми. Якщо ваші приятелі і друзі постійно обговорюють проблеми, кажуть про погане, краще звести спілкування з ними до мінімуму.
За підсумками проведеного психологічного онлайн майстер-класу студентам першого (бакалаврського) рівня вищої освіти було надано рекомендації щодо розвитку позитивного мислення. Позитивне мислення розвиває оптимізм, послаблює емоційне напруження, допомагає знайти ефективне рішення у важких життєвих ситуаціях, розвиває мотивацію до кращих змін у житті людини і найголовніше є профілактикою стресових станів.
Дякуємо Марині Родіоновій за проведення психологічного майстер-класу «Як позбутися негативних думок» та з нетерпінням очікуємо на наступні зустрічі!
Здобувачі освітньо-професійної програми
«Філологія (германські мови та літератури (переклад включно),
перша – англійська, друга – німецька)»,
кураторка групи 4ГМЛА – Лариса Алєксєєва,