Вітаємо Антона Сердюченка, провідного фахівця з інноваційної діяльності, асистента кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти з проходженням конкурсу і обранням Послом європейської молоді!

Посли європейської молоді – це динамічна європейська мережа, що об’єднує активних молодих людей віком від 16 до 26 років з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Республіки Молдова, України та держав-членів Європейського Союзу.

Вони спільно працюють над підвищенням обізнаності молоді щодо співпраці ЄС у регіоні, допомагають розробляти молодіжні політики та співпрацюють заради кращого майбутнього.

Ініціативу «Посли європейської молоді» було створено в червні 2016 року в рамках проєкту «EU NEIGHBOURS east» у межах програми ЄС «Відкрите сусідство».

У 2020 році нараховується понад 700 Послів європейської молоді в шести Східних країнах-партнерах ЄС, 27 державах-членах ЄС та Великобританії.

Ініціатива пропонує своїм учасникам можливості волонтерської діяльності, професійного розвитку та молодіжного лідерства. Посли європейської молоді підтримують та беруть участь у таких заходах:

  • заходах ЄС,у тому числі в європейських молодіжних форумах, конференціях Східного партнерства, навчальних поїздках та семінарах ЄС по всьому регіону та в державах-членах ЄС;
  • експертних тренінгах – щоб дізнатися про ключові теми стосовно ЄС безпосередньо від експертів; до таких експертів належать офіційні представники ЄС, дипломати, журналісти, представники громадянського суспільства та компаній;
  • тренінгах для Послів європейської молоді, що дозволяють учасникам стати тренерами, менторами або консультантами в рамках ініціативи, щоб вони могли передавати свої знання та досвід своїм одноліткам.
  • заходах спільноти та онлайн-заходах активної взаємодії, таких як лекції, практичні семінари, ідеатони, вікторини, зустрічі, візити до шкіл, ярмарки, Дні Європи або дискусії в Instagram у форматі прямих трансляцій, кампанії в соціальних медіа, влоги тощо.

Джерело інформації: https://cutt.ly/jhRWFx5

Більше інформації про Послів європейської молоді: http://bit.ly/meet-the-YEAs

Колектив кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти ФДССО


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print