Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 014 «Середня освіта (Трудове навчання та технології)»

21 квітня на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (м. Кропівницький) було проведено підсумкову науково-практичну конференцію ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 014 «Середня освіта (Трудове навчання та технології)». Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт проводився з метою виявлення кращих досліджень і формування молодого резерву науковців.

До складу галузевої конкурсної комісії, яка оцінювала наукові роботи та виступи учасників, ввійшли провідні вчені в галузі технологічної освіти, які представляли заклади вищої освіти з різних регіонів України. Від нашого університету до складу журі було запрошено завідувачку кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій к.п.н., доцентку Валентину Перегудову.

Наш університет гідно представила здобувачка вищої освіти 4 курсу факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти Маргарита Закора з темою дослідження «Використання цифрових технологій у трудовій підготовці учнів в умовах дистанційної освіти». Науковий керівник – к.п.н., доцентка кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій Людмила Даннік.

За результатами конкурсу Маргарита Закора була нагороджена дипломом III ступеня (3 призове місце), а її науковому керівнику Людмилі Даннік висловлена подяка за якісне керівництво студентською науковою роботою та формування наукового потенціалу сучасної молоді.

Вітаємо з перемогою і бажаємо нових творчих звершень, досягнень і подальших успіхів!

За матеріалами кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print