Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі «Педагогічна та вікова психологія»!

23 квітня 2021 року на базі Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д Ушинського відбувся завершальний етап ІІ Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук» у галузі «Педагогічна та вікова психологія».

Вітаємо Крістіну Улітіну, здобувачку 3 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 016 «Спеціальна освіта», та її наукового керівника – канд. психол. наук, доцента кафедри прикладної психології та логопедії Олену Старинську із ІІІ місцем.

Тема наукової роботи: «Розвиток емоційного інтелекту молодших школярів засобами мультиплікації». У конкурсі взяли участь близько 90 учасників, 24 з яких були відібрані для участі в другому етапі. Непроста та від цього ще більш приємна боротьба, що завершилась упевненим результатом.

Щиро дякуємо викладачам Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д Ушинського за якісну організацію конкурсу та творчу інтерактивну взаємодію. Окрему вдячність висловлюємо членам журі за об’єктивність оцінювання наукових робіт та влучні рекомендації щодо перспектив дослідження.

За матеріалами кафедри прикладної психології та логопедії


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print