Потреби бізнесу у пріоритеті ГЕФ

БДПУ підписав Договір з ТОВ «Експерт Солюшн» щодо здійснення співробітництва у підвищенні рівня науково-методичного забезпечення освітньо-виховного процесу закладу освіти та удосконалення системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, шляхом використання програмних продуктів компанії.

Експерт Солюшн – це український розробник програмного забезпечення у сфері менеджменту компаній різних предметних галузей. Найбільш відомим продуктом є Servio HMS та Servio POS, які викоритовуються компаніями індустрії готельного, курортного та туристичного сервісу HoReCa.
На факультеті постійно ведеться спілкування з роботодавцями, щодо навичок студентнів, формування яких потрібно бізнесу. В процесі було виокремлено потребу застосування сучасних ІТ-рішень. Отримавши можливість використання вказаного програмного забезпечення, плануємо розробити спеціальні практичні кейси та інтегрувати в начальний процес ці рішення для  проведення навчальних занять із студентами Гуманітано-економічного факультету, спеціальностей: Менеджмент ГКТС, Економіка, Фінанси.
Це не перший договір на використання програмних продуктів в начальному процесі для ГЕФ, минулого року було підписано угоду із Спілкою автоматизаторів бізнесу, згідно з якою офіційно проводимо практикуми на базі продукту BAS-бухгалтерія.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print