Вітаємо з Всесвітнім днем охорони праці

Щороку, 28 квітня, відзначається Всесвітній день охорони праці. Традиційно у стінах БДПУ ця дата також відзначається.

За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз зазначеного заходу у 2021 році – «Передбачати, готуватися та реагувати на кризу – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР».

У 2021 році Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі присвячений залученню потенціалу елементів системи БЗР, визначених у Конвенції № 187 про основи, що сприяють безпеці та здоров’ю на роботі. У доповіді до Всесвітнього дня висвітлено питання про те, як нинішня криза демонструє важливість зміцнення систем БЗР, включно зі службами безпеки та охорони здоров’я на роботі як на національному рівні, так і на рівні підприємств.

Кафедрою фізики та методики навчання фізики було проведено низку заходів до цієї події, які відбувалися упродовж місяця. Завідувачкою кафедри Яною Сичіковою було організовано лекторії, присвячені кризовому менеджменту у зв’язку із пандемією, перегляд відеоматеріалів про економічні та соціальні наслідки всесвітнього локдауну, майстер-класи з індивідуального та колективного захисту, постерні доповіді тощо.

Першими доєдналися до святкування студенти 2-го курсу факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв. Для них всі заходи були проведені ще в березні та на початку квітня. Здобувачі представляли доповіді з презентаціями про охорону праці та особливості, пов’язані з пандемією. Було підготовлено неймовірні інтерактивні плакати та постери, презентації, відеосповіщення тощо.

А завершували відзначення події студенти факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти. Найгостріші питання з організації та управління охороною праці, з особливостей віддаленої роботи, стресовим навантаженням було представлено у доповідях здобувачів 2-го курсу спеціальностей Середня освіта (фізика, математика, трудове навчання та технології, інформатика), Професійна освіта (енергетика, цифрові технології). Під час круглого столу студенти запропонували своє бачення вирішення проблеми надмірного навантаження на вчителів під час дистанційного навчання, організації освітнього процесу тощо.

Колектив кафедри фізики та методики навчання фізики


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print