Студенти-філологи відвідали гостьову лекцію з психології

22 квітня, напередодні Всеукраїнського дня психолога, на запрошення кафедри психології факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ студенти-філологи відвідали гостьову лекцію на тему: «Сучасні тенденції суїцидальної поведінки підлітків», яку прочитала кандидатка психологічних наук, доцентка, завідувачка кафедри практичної психології Маріупольського державного університету Людмила Варава.

Лекторка розповіла про причини, види та етапи суїцидальної поведінки підлітків. Здобувачі вищої освіти мали змогу поставити питання, що їх цікавили, та отримати кваліфіковану відповідь психолога-практика. На лекції були присутні здобувачі вищої освіти різних спеціальностей БДПУ. Активну участь у зустрічі взяли здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти факультету філології та соціальних комунікацій, які навчаються на першому курсі за освітньо-професійними програмами «Середня освіта (українська мова і література). Англійська мова», «Середня освіта (Мова і література (англійська)). Болгарська мова», «Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська, друга – німецька)».

Студенти-філологи ще раз впевнилися, що знання психології розкриває глибинні можливості пізнання себе та оточуючих, допомагає знайти відповіді на актуальні професійні питання та вибудувати успішну життєву стратегію.

Оксана Каліберда,

Ірина Черезова


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print