ВІТАЄМО НАТАЛЮ РИБНІКОВУ з перемогою у конкурсі творчих робіт «Погляд молоді» в рамках реалізації Міжнародного наукового проєкту «Євроінтеграція в освіті, науці і культурі»

Не навчанням єдиним славляться здобувачі вищої освіти зі спеціальності 231 Соціальна робота. Як поєднувати корисне із необхідним – наші студенти добре знають і вміють. Адже професія соціального працівника – це не тільки рутина, але й щоденна креативність і майстерність фахівця навчити та надихнути свого клієнта ставати кращим із дня у день.

Не виключенням є і наша зірочка, Наталя Рибнікова – талановита та розумна студентка, якій вдається поєднати якісну професійну підготовку у стінах університету, різні заходи неформальної освіти для професійного самовдосконалення та творчість.

Цього разу Наталя Рибнікова стала переможцем конкурсу творчих наукових робіт «Погляд молоді» в рамках реалізації Міжнародного наукового проєкту «Євроінтеграція в освіті, науці і культурі». Тематика конкурсу була орієнтована на реалізацію в творчих молодіжних розробках уявлень сучасного студентства про нашу планету і майбутнє людської цивілізації, інтеграційних процесах в суспільстві, культурі, мистецтві.

Вітаємо нашу

Наталю Рибнікову!

Бажаємо успіхів і натхнення,

яскравого сонечка, міцного здоров’я,

океан позитивних емоцій, море щасливих подій!

Пишаємося і дякуємо,

що обрала спеціальність 231 Соціальна робота

Колектив кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти ФДССО

світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print