Волонтерський загін «Палітра добра» відчинив двері для новачків

Учора, 8 жовтня, Волонтерський загін «Палітра добра», створений на базі кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти (керівники – доценти Петровська К. В. та Тургенєва А. С.) відкрив двері для нових активних студентів, небайдужих до соціальних проблем.

У ході першої зустрічі із майбутніми членами Волонтерського загону досвідчені волонтери – студенти спеціальності «соціальна робота» поділилися своїм досвідом, корисними порадами і провели декілька цікавих заходів для новачків.

Нагадаємо, що Волонтерський загін «Палітра добра» був  створений кафедрою соціальної роботи та інклюзивної освіти (раніше – кафедра соціальної педагогіки) у 2006 році в рамках спеціалізованого формування «Студентська соціальна служба БДПУ» з метою поліпшення надання соціальних послуг студентській молоді та створення умов для її самореалізації.

Волонтерами загону можуть стати студенти, починаючи з 2-го курсу. Основним критерієм їх відбору є бажання і здатність допомагати людям, значні досягнення у навчанні, високі морально-етичні принципи.

Волонтери загону «Палітра добра» разом із керівниками є організаторами університетських благодійних заходів, співорганізаторами і учасниками міських заходів соціального спрямування. Така діяльність для студентів є професійно спрямованою, оскільки залучає їх до практичної діяльності, що позитивно відбивається на цілеспрямованості у навчанні і свідомому виборі майбутнього місця роботи.

1 2

3 4

 

Евгеній Шалупня,
студент-магістрант спеціальності «соціальна робота»
факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти
Світлини з архіву кафедри

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print