На високому рівні

  У травні цього року в актовій залі першого корпусу університету відбувся фестиваль студентського навчального кіно «Україна: держава і право в історичній ретроспективі», який став своєрідним звітом про впровадження на гуманітарно-економічному факультеті інноваційних технологій, зокрема перевернутого навчання. Це дозволило «перевернути» звичний процес навчання таким чином: завданням для студентів стала підготовка фільмів за навчальним матеріалом з наступної теми; студенти самостійно опановували теоретичний матеріал, а в аудиторіях відбувалося обговорення досягнутих результатів з метою їх подальшого удосконалення.     

   Створені навчальні фільми мають стати підґрунтям запровадження девайс-технології: студенти отримують електронну версію презентації, створеної на основі фільму, на мобільний телефон чи планшет та готують власні пропозиції щодо висвітлення матеріалу, а на закріплення матеріалу відбувається ознайомлення з фільмом.

   На фестивалі було презентовано шість фільмів. Переможцем став фільм з теми «Кримський ханат: від Золотої Орди до Російської окупації». Роботою студентів зацікавились не лише в університеті. Одного з авторів фільму – Олексія Короткого запросили на телеканал «UA:Крим».

   Невдовзі на телеканалі «UA:Крим» вийшла передача, приурочена до Дня кримськотатарського прапора. У прямому ефірі ведуча Лариса Волошина та Олексій Короткий (див. світлину)  спілкувалися з різних проблем: про фільм, технологію перевернутого навчання та девайс-технології, що впроваджуються в нашому університеті; про правові відносини у Кримському ханаті: інститут шлюбу, рабства, особливості судової системи тощо.

  Усе це свідчить про високий рівень організації навчального процесу в університеті і про широкі можливості для наших студентів у навчанні, зацікавленість громадськістю  їхніми роботами.

1

«Університетське Слово»
(за матеріалами гуманітано-економічного факультету)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print