Воркшоп «Як створити Наноарт. Естетика науки»

У межах реалізації персонального гранту «Наноарт. Наука – це мистецтво» від програми «Дім Європи» 7 травня завідувачкою кафедри фізики та методики навчання фізики Яною Сичіковою було проведено воркшоп «Як створити Наноарт. Естетика науки».

У воркшопі взяли участь здобувачі вищої освіти факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти БДПУ, викладачі та працівники університету, а також запрошені гості. Захід відбувався онлайн.

Яна Сичікова презентувала проєкт «Наноарт. Наука як мистецтво», розповіла про нанотехнології та сфери їхнього застосування. Учасникам заходу було запропоновано для перегляду авторські відео, створені дизайнером проєкту молодшим науковим співробітником Сергієм Ковачовим, а саме: «Промо персонального проєкту Наноарт. Наука – це мистецтво», «Процес народження наноарту», «Айдентика наноарту. Логотип», «Галерея постерів Наноарт».

Під час проведення воркшопу учасники також мали змогу взяти участь у майстер-класі «Як створити Наноарт» – процес створення картини від початку до кінця. Жоден не залишився байдужим до справжньої краси науки.

Яна Сичікова анонсувала відкриття галереї Наноарт, яке відбудеться вже цього місяця. Галерея буде розташована у 1а корпусі Бердянського державного педагогічного університету. Як зазначила авторка проєкту: «Це буде перша галерея Наноарту в Україні». Тож запрошуємо всіх бажаючих побачити справжню красу науки!

Колектив кафедри фізики та методики навчання фізики


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print