Впровадження культури академічної доброчесності

Бібліотека Бердянського державного педагогічного університету здійснює системний підхід у впровадженні культури академічної доброчесності. Так, 27 листопада 2020 року відбулась онлайн-конференція для студентів-хореографів факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв, на якій піднімалися питання стандартів академічної доброчесності, інформаційної компетентності студентів, можливостей, які надає бібліотека для освітньої та наукової діяльності. Під час віртуальної екскурсії бібліотекою учасники конференції змогли ознайомитись з розмаїттям книжкових фондів, багатопрофільними інформаційними ресурсами сайту.

2 грудня 2020 року представники бібліотеки у форматі онлайн-конференції зустрілись зі студентами спеціальності «Філологія (германські мови та літератури)» факультету філології та соціальних комунікацій. Темами для обговорення стали: академічні стандарти наукового дослідження, алгоритм пошуку інформації, різноманіття бібліотечних фондів, напрямки роботи бібліотеки. Усе це стало початком серйозної розмови про академічну доброчесність, як умови для плідної наукової діяльності.

Важливо зазначити, що тематика віртуальних екскурсій бібліотекою для студентів конкретних спеціальностей була різноманітною і враховувала конкретні освітні запити майбутніх спеціалістів.

Цикл цих віртуальних зустрічей буде продовжений.

За матеріалами бібліотеки БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print