Всеукраїнська конференція «Провідництво і просвітництво – місія ХХI століття»

2017 року вийшла Доповідь Римського Клубу «Come On!». В ній вчені вчергове попередили національні еліти і уряди країн про невизначеність і загрози майбутнього. Системи освіти досягли надзвичайної складності і не в змозі забезпечити свою внутрішню гармонію. Адміністративність і невизначеність управління освітою набули принизливих, негуманних  форм.

 Ці проблеми (контроверзи) 8 листопада стали предметом професійного обговорення на всеукраїнській конференції, започаткованій кафедрою менеджменту та адміністрування і кафедрою історії та філософії Бердянського державного педагогічного університету  «Провідництво і просвітництво – місія ХХI століття»,.  До участі долучилися вчені з восьми університетів: професорів -15, доцентів – 16, аспіранти – 4, керівники відділів освіти -7, магістранти -33.

Було окреслено основні чинники напруги та невизначеності управління національною освітою, позначено істотні помилки просвітницької політики держави в формуванні громадянськості та істинного патріотизму,  мотивації до знань, соціальної самоідентифікації.

Панував високий рівень науковості, емоційності та відповідальності учасників конференції.

Кандидат філософських наук, доцент Валентина Дуденок

каф. історії та філософії


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print