Тренінгова робота викладачів-хореографів

Для викладачів спеціальності “Хореографія” традиційними формами роботи в освітньому просторі зазвичай є майстер-класи й семінари. Тренінгова робота має дещо іншу специфіку. Однак уже вдруге викладачі-хореографи надають освітні послуги в такому форматі.

Так, 3 листопада доцентки кафедри теорії та методики мистецьких дисциплін БДПУ Олена Мартиненко та Юлія Тараненко провели науково-педагогічний тренінг «Синергія співпраці з батьками – запорука майбутнього дитини». У заході взяли участь тренери, педагоги, керівники хореографічних колективів та освітяни з різних міст України (Запоріжжя, Київ, Дніпро).

Учасники тренінгу розглянули традиційні та інноваційні підходи до роботи з батьками здобувачів освіти та вихованців спортивних студій, секцій хореографічних колективів. В умовах сьогодення ця проблематика є дуже актуальною і значною мірою впливає на результативність процесу навчання і тренування. Тренінг окреслив питання щодо основних напрямів роботи з батьками, шляхів попередження конфліктних ситуацій, враховуючи сучасні виклики та взаємодії з фахівцями-психологами. Учасникам було запропоновано  роботу в сесійних залах «Світового кафе», під час якої вони мали змогу ознайомитися з інноваційними підходами роботи з батьками й висловити свою професійну позицію, поділитися досвідом тощо.

Визначення актуальної проблематики, застосування цифрових інструментів і професійний підхід викладачів-хореографів  до його проведення  стали запорукою успішного та результативного навчання. По завершенні тренінгової програми учасники отримали іменні сертифікати учасників. Позитивний зворотний зв’язок учасників щодо подальшої співпраці свідчать про те, що тренінг – це творча взаємодія, яка надає не тільки корисні знання, а й задоволення!

За матеріалами кафедри ТМНМД


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print