Вшановуючи Станіслава Лема

У вересні всі шанувальники фантастичної літератури святкували 100-річчя від дня народження Станіслава Лема. На заняттях з курсу «Фантастика і фентезі» (викладач – професор кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства Ольга Новик) студенти спеціальності «Середня освіта. Українська мова і література» переглянули фільми про письменника, ознайомилися з творчістю та науковою діяльністю митця.

4–5 листопада відбулася Міжнародна міждисциплінарна науково-практична конференція «Станіслав Лем: до 100-річчя від дня народження письменника» за підтримки генерального консульства республіки Польща у Вінниці на базі  Донецького національного університету імені Василя Стуса.

Робота конференції здійснювалася у змішаному форматі (офлайн і онлайн). Прикметно, що учасниками стали не тільки філологи з різних навчальних та наукових закладів Польщі та України, а й представники різних галузей знань, що уможливило інтердисциплінарний характер конференції.

Співорганізатором виступив Варшавський університет, однією з ініціаторок події була Катажина Якубовська (Jakubowska-Krawczyk Katarzyna, doktor nauk humanistycznych, adiunkt, p.o. Kierownika Katedry Ukrainistyki Uniwersytetu Warszawskiego).

На пленарному засіданні з доповіддю виступила доктор філологічних наук Бердянського державного педагогічного університету Ольга Новик.

За матеріалами кафедри української та

зарубіжної літератури і компаративістики


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print