ВИ – СВІТЛА НАДІЯ КРАЮ, ДЕРЖАВИ!

17-го листопада – Міжнародний День студента

Юній інтелектуальній еліті національна традиція відвела одне з найвідповідальніших місць у процесі творення та розбудови власної держави. Це не випадково, адже новизна, неформальність, незаангажованість думки молодих неодмінно веде до поступу. Ваші успіхи та здобутки на рівні держави у навчанні, спорті, громадських справах тому важливий доказ. Ви – світла надія нашого краю, держави, важливий чинник його соціально-економічного розвитку та духовного збагачення.

IMG_3043

Приємно сьогодні констатувати зростання попиту на вищу освіту. Творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, висувати перед собою досяжну мету і добиватися свого – таким має бути кредо сучасного студента.

Зичимо вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх юначих мрій і життєвих планів. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю.

Щастя, злагоди й любові всім вам, дорогі студенти!

_DSC4467

День студента – символічне об'єднанням студентів усіх факультетів і всіх навчальних закладів. Студенти в цей День традиційно веселяться на повну силу, забувши про майбутню сесію, заліки і "хвости". Без уваги не залишаються ні клуби, ні дискотеки, ні навіть посиденьки в гуртожитку.

Бажаємо вам, дорогі студенти БДПУ, здоров'я, бадьорості, щастя й успіхів у всіх ваших починаннях!


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print