Викладачі та випускники ОПП «Менеджмент готельного, курортного та туристичного сервісу» – на презентації результатів та впливу Грантового компоненту Програми ООН із відновлення та розбудови миру

Викладачі та випускники ОПП «Менеджмент готельного, курортного та туристичного сервісу» стали учасниками презентації результатів та впливу Грантового компоненту Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яка відбулася у міськвиконкомі 20 серпня 2021 року. На зустрічі були присутні міський голова м. Бердянськ Валерій Баранов, його заступник Юрій Муха, голова Бердянської районної державної адміністрації Олексій Бакай, начальник Бердянського невідокремленого відділення Запорізької торгово-промислової палати Максим Гончарук, управлінці виконавчого комітету та райдержадміністрації, представники міського центру зайнятості, спеціаліст з розвитку бізнесу Програми ООН Ольга Логвін, менеджери проєктів БФ «Творчий центр ТЦК», експерти з підприємництва, отримувачі грантів, підприємці міста.

Катерина Леміш, Олена Токаренко, Тетяна Черемісіна, Вікторія Швачко, Анна Заіка з перших вуст почули історії впровадження бізнес-проєктів грантерами Запорізької області, ознайомилися з інформацією про результати оцінки ефективності грантової підтримки реалізації бізнес-проєктів підприємцями  Луганської, Донецької областей (підконтрольні території), а також 9 районів Запорізької області. Так, лише в Запорізькій області за період серпень 2019 – травень 2021 року Програмою профінансовано 157 проєктів. Всього за цей період підтримку отримали 805 бізнес-проєктів. В розрізі секторів економіки найбільша кількість проєктів реалізувалася у  сфері індустрії гостинності.

Адміністрування Програми забезпечував Благодійний фонд «Творчий центр ТЦК» (м. Київ); Олена Токаренко виконувала функції регіонального координатора у Запорізькій області.

Менеджери проєкту у своїх доповідях відмітили дуже високі оцінки процесу адміністрування Програми  та її впливу на особистісному, індивідуально-професійному, бізнесово-організаційному рівнях, а також на громади та суспільство.

Надзвичайну зацікавленість викликали доповіді експертів у сфері підприємництва Ксенії та Дмитра Ляпіна про вплив грантових програм на розвиток підприємництва, стан та рекомендації з розвитку державної політики щодо малого бізнесу.

На завершення зустрічі координатор проєкту з мікро, малих та середніх підприємств GIZ в Україні Вікторія Соломатіна презентувала проєкт «Сприяння економічній участі вразливих груп населення, включно з внутрішньо переміщеними особами, в регіоні Азовського моря», який буде реалізуватися у Запорізькій області та відкриватиме нові перспективи для розвитку мікро-, малого бізнесу у нашому регіоні.

Олена Токаренко, доцент кафедри менеджменту та адміністрування БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print