Випуск магістрів факультету ФМТО

Сьогодні, 19 лютого, відбувся випуск магістрів денної та заочної форм навчання факультету фізико-математичної і технологічної освіти БДПУ. Урочисте вручення дипломів проходило в конференц-залі університету. Цього року факультет випустив 25 магістрів, з них 17 – денної та 8 – заочної форм навчання.

Вітаючи випускників, декан факультету ФМТО Андрій Малихін відзначив високий професійний та інтелектуальний рівень магістрів. 12 студентів денного відділення отримали дипломи з відзнакою. Найталановитішим студентам декан вручив почесні грамоти «За відмінні успіхи у навчанні та активну участь у науково-дослідній роботі» (див. світлини).

Магістрів прийшли привітати друзі, викладачі, батьки та рідні. З напутнім словом до випускників звернулися завідувачі кафедр факультету: Наталя Сосницька, Валерій Кідалов, Валентина Перегудова, Ольга Рогозіна, Наталя Вагіна. Викладачі побажали випускникам ніколи не зупинятися на досягнутому, розвиватися далі та досягти успіху (див. світлини).

Магістри висловили щиру вдячність викладачам та керівництву факультету за отримані знання, які стали основою їх професійного зростання, та пообіцяли з гідністю нести звання випускника Бердянського державного педагогічного університету.

Дорогі випускники, щасливого Вам старту у Вашій кар’єрі, досягнень та перемог на життєвому шляху!

Віримо, що Ви будете гідно нести звання випускників Бердянського державного педагогічного університету, а у своїх серцях на довгі роки збережете повагу та любов до своєї Альма Матер!

Андрій Малихін,
декан факультету
фізико-математичної і технологічної освіти БДПУ

Світлини з архіву факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print