Визнання життєвого шляху

Учора, 31 травня, з нагоди святкування Дня захисту дітей, відбулася урочиста церемонія вручення обласної премії учням-переможцям всеукраїнських олімпіад і конкурсів 2020/2021 навчального року.

Ця подія є значущою, адже переможцем стала конкурсна робота, присвячена нашому колезі. На Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» (номінація «Історія України і державотворення») було представлене дослідження на тему «Національна самосвідомість як умова формування державності на прикладі життєвого шляху Степана Гериліва». Її автор – учень 10 класу Бердянського ЗЗСО №11 Дмитро Барнінець, а керівник – Олена Барнінець – учитель історії вищої категорії, учитель-методист, кандидат педагогічних наук, випускниця БДПУ.

Обласна премія призначається учням, які посіли призові місця на всеукраїнських етапах учнівських олімпіад з навчальних предметів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості. Цього року такою відзнакою нагородили 24-х учнів. Переможці та лауреати конкурсів отримали від голови ЗОДА Олександра Старуха та його заступника Руслана Шиханова грамоти облдержадміністрації та сертифікати на отримання грошової премії. Серед нагороджених та відзначених – бердянці Дмитро та Олена Барнінці.

Вітаємо!

«Університетське слово»

Світлини з архіву Олени Барнінець


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print