Я українець! І цим я гордий!

28 липня 2022 року до Дня Української Державності за ініціативою студентів спеціальності «Хореографія» на платформі Zoom було проведено онлайн захід «Я УКРАЇНЕЦЬ!!! І цим я ГОРДИЙ!!!!». На зустріч було запрошено здобувачів вищої освіти і викладачів.

Після привітального слова завідувачки кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Олени Мартиненко здобувачкою вищої освіти 4-го курсу Ксенією МАРФІЯН було проведено інтерактив, мета якого полягала за допомогою малюнку учасникам заходу відтворити свій емоційний стан під відому естрадну українську пісню «Мамині слова».
Малюнки були публічно розглянуті і за бажанням авторів прокоментовані. Цікавинкою була розповідь старшої викладачки кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін, завідувачки відділом освіти міста Бердянська Тетяни Фурманової, яка прокоментувала наданий нею малюнок: «Це не мій малюнок. Його автором є 10-ти річний хлопчик з міста Бердянська, який має розлади аутичного спектру. За словами його мами, він завжди малював космос, але приблизно за рік до початку війни почав малювати жахливі «криваві» картини… Зараз зміст його картин змінився і він зображує українських воїнів, які борються зі злом і перемагають. На запитання мами, що він бачить зараз, він відповів: «Небо стало прозорішим».
Далі здобувачка вищої освіти 3-го курсу Вікторія Бичкова запропонувала прослухати звернення президента України до свого народу з нагоди Дня Української Державності, розповіла про історію виникнення цього свята із застосуванням відео презентації та провела підсумкову вікторину.
Здобувачі вищої освіти та викладачі Бердянського державного педагогічного університету наголосили, що ми маємо пишатися своєю нацією, знати свою історію, пам’ятати і досліджувати вагомі історичні події, які пережив наш народ, знати видатних представників українського народу, шанувати творчість, любов до землі, прагнення до свободи. І, як майбутні та діючі працівники культурного та педагогічного фронту, наближати своєю працею перемогу.

здобувачка вищої освіти 3-го курсу Бичкова Вікторія


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print