Засідання читацького клубу в День Української Державності: література і сьогодення

28 липня 2022 року відбулося чергове засідання читацького клубу, організоване і проведене кафедрою української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства БДПУ. Філологічне зібрання співпало з Днем Української Державності.

Завідувачка кафедри професорка Ольга Харлан запропонувала розпочати захід хвилиною мовчання і вшанувати пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність і суверенітет нашої країни. Здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за ОПП «Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська, друга – німецька)» прочитала присутнім поезію Олени Теліги «Весняне», а також власний переклад англійською мовою вірша «Поворот» цієї ж авторки.
На засіданні обговорювали роман американської письменниці Луїзи Мей Олкотт «Маленькі жінки». Присутні викладачі, здобувачі та гості порівняли текст роману з його відомою екранізацією 2019 року (режисерка Ґрета Ґервіґ), провели аналогію з трилогією Людмили Коваленко «На нашій, не своїй землі» та поділилися власними враженнями від твору.

За матеріалами кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print