День Української державності
для майбутніх соціальних працівників

Цьогоріч, 28 липня Україна відзначала вперше нове свято День Української державності, яке сьогодні має особливе, символічне значення і слугує доказом того, що маємо власну історію, і Україна та українці були, є і будуть. З нагоди державного свята зібралися усією дружною родиною спеціальності 231 Соціальна робота у складі здобувачів та викладачів кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти.

Метою зустрічі було обговорення основних історичних та сучасних засад української державності та в цьому контексті акцентування уваги на особливостях роботи тимчасово переміщеного Бердянського державного педагогічного університету.
Захід об’єднав студентів денної та заочної форм навчання, батьків та викладачів кафедри задля обговорення хвилюючих питань сьогодення та піднесення патріотичного духу. В рамках зустрічі говорили про свято, про Україну та захисників, ділилися власними думками, досвідом та переживаннями, розповідали про діяльність БДПУ та його успіхи у такі нелегкі часи, розвінчували міфи та плітки про університет. І звісно шуткували і сміялись крізь сльози, відчуваючи неабияке піднесення і жагу зустрітися у красивих та сучасних аудиторіях нашого рідного університету після перемоги!
Любимо і шануємо Україну, відчуваємо гордість від того, що ми українці і справжні патріоти своєї країни, міста та університету. Бердянськ та Бердянський державний педагогічний університет – це Україна!

За матеріалами кафедри
соціальної роботи та інклюзивної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print