Як магістром хочеш стати…

…Якщо продовжити думку, винесену в заголовок, то має виглядати приблизно так: «…мусиш файно танцювати, мусиш вміти на інструменті віртуозно грати…». Та ще й так, щоби вже завтра починати вчити інших. Бо мова йде саме про нинішніх п`ятьох студентів, що захищали магістерські роботи зі спеціальності «Музичне мистецтво» Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ.

Завтрашні дипломовані музиканти та хореографи Ганна Веренько, Юлія Лесик, Тетяна Джола, Анастасія Савон та Олег Береснєв складали чи не найголовніший в своєму житті іспит перед членами комісії, до якої входили доценти Вікторія Григор`єва та Тетяна Сердюк, Тетяна Курусь – секретар комісії (див. світлини)…

IMG_2769

IMG_2771

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри мистецьких дисциплін та методики їх навчаня Ірина Дубінець перед початком захистів привітала магістрантів та висловила впевненість, що кожен із них, без сумніву, як висококваліфікований фахівець, у майбутньому робитиме все можливе в розвитку свого та в пошуках талантів у підростаючих поколіннях української молоді.

«Університетське Слово»

Світлини редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print