Як першокурсники ФППОМ сьогодні дебютували…

  Дебют першокурсника – це традиційне свято, на якому новоприбулі студенти показують, що їх взяли до університету не за гарні очі. Участь у фестивалі надає шанс відчути смак справжнього та такого різноманітного студентського життя. Репетиції, написання сценарію, творчі хвилювання створюють цілісну картину яскравої професії актора. Під час репетицій першокурсники працюють пліч-о-пліч зі старшокурсниками, які передають їм свої вміння і навички. Багато хто з учасників дебюту згодом залишаються у родині Студентського клубу на довгі роки, виступають під час свят і заходів, які  регулярно проводяться на факультеті, в університеті, проявляючи надзвичайну майстерність і реалізовуючи свій творчій потенціал. Особливо це стосується саме студентів факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв, яким сам Бог велів тішити та розважати кожного з нас своїми талантами.

   Тому й не дивно, що під час щорічних дебютів першокурсників ми з нетерпінням очікуємо неповторного сценічного дійства студентів саме цього факультету. Хвилюючі очікування не підвели нас і цього разу. Бо вже з перших хвилин у цікавій формі «Бердянського режисерського фестивалю «КіноДебют»  факультетські новачки запросили нас пірнути в хороше, правдиве театральне, танцювально-співоче мистецтво…
   Дебютантів вітали проректор з науково-педагогічної роботи Вікторія Ліпич та декан факультету Людмила Коваль, вручаючи відзнаки та солодкі презенти від профкому БДПУ (голова – Віталій Лола).

1 2

 5 6 7

8 9

10 3

11 12

13 14 15

17

«Університетське Слово»

Світлини Степана Гериліва


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print